"خرید بلیط های هواپیما داخلی"

 • آشنایی با هواپیمایی ایران ایر تور

  آشنایی با هواپیمایی ایران ایر تور

  شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، با هدف توسعه گردشگری و سفرهای زیارتی و همچنین برگزاری تورهای داخلی و خارجی، توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) در سال ۱۳۵۱ تاسیس گشت.
  -
  iran air
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی کاسپین

  آشنایی با هواپیمایی کاسپین

  هواپیمایی کاسپین، در سال 1372 تاسیس شد و به عنوان یکی از شرکت‌های هواپیمایی‌ خصوصی شروع به فعالیت کرد. این شرکت با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. کاسپین پروازهایش را با 4 فروند هواپیمای یاک 42 آغاز کرد و در سال‌های بعد، کم‌کم تعداد و تنوع هواپیماها را افزایش داد تا جایی که آن‌ها را به بویینگ به‌روزرسانی کرد.
  -
  caspian airline
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی آتا

  آشنایی با هواپیمایی آتا

  اولین پرواز شرکت هواپیمایی آتا در تاریخ ۱۰ دی ماه سال ۱۳۸۸ از فرودگاه شهر زیبای تبریز به سمت فرودگاه مشهد با موفقیت انجام شد. می توان گفت که در آغاز فعالیت در بخش پروازهای داخلی هواپیمایی آتا، تنوع و فراوانی پوشش مسیرهای داخلی جزو ویژگی های مثبت این شرکت هواپیمایی محسوب می شد. گرچه هواپیمایی آتا در ابتدای فعالیت خود نیز در زمینه پوشش مسیرهای خارجی نیز مسیر پیشرفت را طی می کرد، به طوری که در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ به ترتیب رتبه پنجم و چهارم را به خاطر بیشترین تعداد مسافران جابجا شده در طول سال از آن خود کرد و همین پیشرفت ها دلیلی بر بهبود آینده نگری در برنامه های پیش روی این ایرلان شد.
  -
  ata airline
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی آسمان

  آشنایی با هواپیمایی آسمان

  تاریخ تاسیس شرکت هواپیمایی آسمان، به سال ۱۳۵۹ باز می گردد، درست زمانی که چهار شرکت هواپیمایی پارس ایر، ایر تاکسی، هور آسمان و ایر سرویس برای تحقق هدفی بالاتر، با پیوستن و ادغام شدن با یکدیگر، شرکت هواپیمایی آسمان را به وجود آوردند. مراکز پروازی شرکت هواپیمایی آسمان، به صورت مستقل در سه شهر بزرگ تهران، مشهد وشیراز قرار دارند و در هر کدام از این شهرها، آشیانه تعمیر و نگهداری مستقلی دارند و تمامی پروازهای روزانه در شرایط عالی و با استقلال کافی در هر سه مرکز پروازی این ایرلاین، انجام می شود. جالب است بدانید که فرودگاه بین المللی مهرآباد، فرودگاه بین المللی امام خمینی و همینطور فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز به عنوان قطب اول شرکت هواپیمایی آسمان، به شمار می روند و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه های بین المللی رشت و سنندج نیز، به عنوان قطب دوم این ایرلاین مورد استفاده قرار می گیرند.
  -
  aseman airline
  ... بیشتر بخوانید
نمادهای اعتماد
سامانه خدمات گردشگری تابان آتی پرداز

سفرتاپ | سامانه آنلاین خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ