"جاذبه های گردشگری جهان"

 • آبشار نیاگارا، پر آوازه ترین آبشار جهان

  آبشار نیاگارا، پر آوازه ترین آبشار جهان

  در مرز میان کانادا و آمریکا، جایی که اونتاریو کانادا و ایالت نیویورک به هم میرسند، یکی از خیره کننده ترین جادبه های طبیعی جهان قرار گرفته است. آبشار نیاگارا با مرز آبی شگفت انگیزی، زیباترین و پرآوازه ترین مرز جهان را در میان کشورهای کانادا و ایالت متحده آمریکا به وجود آورده است.
  -
  niagar
  ... بیشتر بخوانید
 • شگفت انگیز ترین بناهای جهان

  شگفت انگیز ترین بناهای جهان

  این‌كه فردی اهل مسافرت هستید یا نه خیلی مهم نیست، آن‌چه مهم است این‌كه بتوانید فضاهای مختلفی در قسمت‌های گوناگون دنیا را تجربه كنید. خیلی‌ها اهل خطر كردن نیستند و گوشه گرم و نرم خانه را به هیچ چیز نمی‌فروشند. اما دنیا جاها و مكان‌های بسیار متنوع و زیبایی دارد كه دل هر كسی را با خود می‌برد و باعث می‌شود كه خانه را برای كسب تجربه‌های جدید در زندگی ترك كنیم. یكی از مهم‌ترین جلوه‌های تنوع و گوناگونی در بین انسان‌ها و مكان‌ها در طراحی‌های بناها و شهرها نهفته است. در گوشه و كنار دنیا شما با طراحی‌های معمارانه‌ای روبه‌رو می‌شوید كه هر كدام دارای ویژگی‌هایی از فضا و منطقه‌ای كه در آن قرار گرفته‌اند، دوره و زمانی كه در آن ساخته شده‌اند، و حتی سلایق و ایده‌های سازنده آن هستند. سازه‌ها و ساختمان‌ها چیزی بیش از آجر و آهن هستند، آن‌ها پنجره‌ای رو به حیاتی دیگر هستند.
  -
  banahae jahan
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری شانگهای

  جاذبه های گردشگری شانگهای

  شهر شانگهای یک شبه جزیره میان رود یانگ تسه، خلیج هانگزو و جزیره چانگ مینگ و چند جزیره کوچک تر است. ارتفاع متوسط شانگهای از سطح دریا چهار متر است و تنها چند تپه کم ارتفاع در جنوب غربی آن وجود دارد.
  -
  shanghai
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های رم

  جاذبه های رم

  رم، پایتخت کشور ایتالیا و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور است. با قدم زدن در این شهر، گویا تاریخ تصویری ایتالیا را ورق می‌زنید.
  -
  rom
  ... بیشتر بخوانید
نمادهای اعتماد
سامانه خدمات گردشگری تابان آتی پرداز

سفرتاپ | سامانه آنلاین خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ