"اخبار در سفر تاپ"

 • چگونه ویزای شینگن بگیریم؟

  چگونه ویزای شینگن بگیریم؟

  شینگن قراردادی است که در سال ۱۹۸۵ بین ۲۶ کشور اروپایی امضا شد تا افرادی که ساکن این کشورها هستند بتوانند بدون نیاز به اخذ ویزا از مرزهای یکدیگر عبور کنند. ۲۶ کشوری که شامل این قرارداد می‌شوند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوونی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن‌اشتاین و سوئیس هستند که شرایط اخذ ویزا از آن‌ها یکسان است و با اجازه ورود به یکی از این کشورها می‌توان در مناطق دیگر هم طبق تاریخ اعلام‌شده در ویزای شینگن اقامت داشت، از طرفی دیگر اعضای این قرارداد به کسانی که ساکن یا تابع کشورهای استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تعدادی از کشورهای قاره‌ی آمریکای جنوبی هستند این اجازه را می‌دهد که بدون گرفتن ویزای شینگن به مدت حداکثر ۹۰ روز به هرکدام از این ۲۶ کشور سفر کنند.
  -
  visa shengen
  ... بیشتر بخوانید
 • آداب سفرهای هوایی و چگونگی رفتار در هواپیما

  آداب سفرهای هوایی و چگونگی رفتار در هواپیما

  سفر با هواپیما از همان زمان که وارد فرودگاه می شوید آغاز شده و شما از همان لحظه که به سمت تحویل بار و چک شدن می روید باید بدانید که چگونه این مراحل طی می شوند . اشخاصی که برای بار اول در این موقعیت قرار می گیرند به نوعی استرس و اضطراب از ناآگاهی در آنها ایجاد میشود که با دانستن نکاتی که در ادامه برایتان خواهیم گفت رفع می گردد.
  -
  Air travel traditions
  ... بیشتر بخوانید
 • اقدامات پیش از سفر

  اقدامات پیش از سفر

  بی شک برای هر فردی اتفاق افتاده است که به محض ترک خانه برای رفتن به سفر، سوالاتی در ذهن مطرح شده و سبب می گردد تا سفر خود را با استرس و نگرانی آغاز کند؛ با وبلاگ سفرتاپ همراه باشید تا با برخی از کارهایی که نباید پیش از ترک منزل برای سفر فراموش کرده، آشنا شوید و از استرس در سفر خود جلوگیری نمایید.
  -
  pish a safar
  ... بیشتر بخوانید
 • تفاوت بلیط هواپیمای چارتری و سیستمی

  تفاوت بلیط هواپیمای چارتری و سیستمی

  اگر شما از آن دسته افرادی هستید که سفر با هواپیما را به سایر وسایل حمل و نقل ترجیح می دهید، با وبلاگ سفرتاپ در معرفی و آشنایی با بلیط های چارتری و سیستمی همراه باشید.
  -
  tafavot
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با تاکسی هوایی

  آشنایی با تاکسی هوایی

  تاکسی هوایی یا همان ایر ‌تاکسی، یک اصطلاح کلی است که برای انواع هواپیماهای دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایر تاکسی عبارت است از استفاده از هواپیما در مسیرهای مختلف پرواز بدون استفاده از برنامۀ پروازی که به‌خودی‌خود موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه می شود.
  -
  taxi havai
  ... بیشتر بخوانید
نمادهای اعتماد
سامانه خدمات گردشگری تابان آتی پرداز

سفرتاپ | سامانه آنلاین خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ